Visos kategorijos

Kaip „pirk dabar, mokėk vėliau“ mokėjimo būdas veikia e. parduotuvių konversijų augimą Juodojo penktadienio metu?

How Buy Now, Pay Later drives Black Friday conversions for e-shops?
Ar žinojote, kad „pirk dabar, mokėk vėliau“ (angl. Buy Now, Pay Later arba BNPL) mokėjimo būdas yra tikras hitas tarp jaunų pirkėjų? Šiame blogo įraše papasakosime, kodėl šis būdas toks populiarus ir kaip Jūsų e. parduotuvė gali jį išnaudoti, kad padidintų Juodojo penktadienio pardavimus.

Kodėl žmonėms patinka „pirk dabar, mokėk vėliau“ mokėjimo būdas?

Įsivaizduokite situaciją: klientas apsiperka Jūsų e. parduotuvėje ir deda į krepšelį jam patinkančias prekes. Tačiau kai prieina prie apmokėjimo, suma gerokai viršija jo planuotą biudžetą. Ką jis daro? Galimi keli variantai: atsisako dalies prekių, uždaro svetainę, tikėdamasis grįžti vėliau, kai turės lėšų, arba visiškai atsisako pirkinių. Bet kuriuo atveju Jūsų e. parduotuvė praranda pardavimą. Ir ne dėl to, kad prasta produktų kokybė ar nepatikimas prekių ženklas. Tiesiog kliento biudžetas yra ribotas.

„Pirk dabar, mokėk vėliau“ mokėjimo būdas leidžia patirti apsipirkimo džiaugsmą iš karto, o išlaidas planuoti vėliau – būtent todėl  šis mokėjimo būdas yra toks patrauklus.

Kuo „pirk dabar, mokėk vėliau“ mokėjimo būdas gali būti naudingas Jūsų e. parduotuvei?

„Pirk dabar, mokėk vėliau“ (angl. (Buy Now, Pay Later, BNPL) mokėjimo galimybė yra privalumas ne tik pirkėjams, bet ir verslui!

Padidinkite pardavimus

Pasinaudojus BNPL klientams nereikia mokėti visos sumos iš karto. Tai reiškia, kad jie labiau linkę įsidėti papildomų prekių į krepšelį arba rinktis brangesnius produktus, o tai didina bendrą užsakymo vertę.

Pritraukite naujų pirkėjų

Juodasis penktadienis yra puiki proga paskelbti apie BNPL galimybę Jūsų e. parduotuvėje. Pirkėjai, kurie jau seniai domėjosi Jūsų produktais, bet laukė geresnio pasiūlymo, gali pasinaudoti galimybe pirkti dabar ir atsiskaityti vėliau.

Stiprinkite klientų lojalumą

Lanksčios mokėjimo sąlygos traukia dėmesį. Pirkėjai prisimena, kad apsipirkimas Jūsų e. parduotuvėje yra lengvas ir sklandus, todėl labiau linkę sugrįžti. Jei Jūsų konkurentai nesiūlo BNPL, Jūs išsiskirsite dar labiau. Be to, ne visos e. parduotuvės žino, kad šis mokėjimo būdas tampa vis populiaresnis.

Patraukite jaunesnių kartų dėmesį

BNPL ypač populiarus tarp tūkstantmečio ir Z kartos atstovų, nes jo teikiami privalumai atitinka jų gyvenimo būdą ir finansinius prioritetus. Šie jaunesni pirkėjai taip pat jaučiasi patogiau apsipirkdami internetu, todėl „pirk dabar, mokėk vėliau“ yra puikus būdas juos pritraukti.

„Pirk dabar, mokėk vėliau“ (BNPL) nauda e. parduotuvei.

Ar Paysera Checkout siūlo „pirk dabar, mokėk vėliau“ galimybę?

Taip, Paysera Checkout leidžia Jūsų klientams Lietuvoje naudotis „pirk dabar, mokėk vėliau“ mokėjimo būdu. Integruotas „Moki 3“ mokėjimo būdas suteikia pirkėjams galimybę padalinti mokėjimą į tris dalis per tris mėnesius be papildomų išlaidų.
Svarbu žinoti: 
  • „Moki 3“ skirtas tik Lietuvos piliečiams. Norintys pasinaudoti šiuo mokėjimo būdu turės sudaryti sutartį su Inbank. 
  • Norint pasinaudoti „Moki 3“, bendra užsakymo vertė turi būti ne mažesnė kaip 50 EUR.
  • Prekybininkui taikomas 2,5 % mokestis nuo pirkėjo krepšelio sumos.
Moki 3 as a BNPL option on Paysera Checkout.
Jei jau naudojatės Paysera Checkout, „Moki 3“ mokėjimo būdas Jūsų e. parduotuvėje įjungtas automatiškai.

Norite išjungti šią funkciją? Atlikite šiuos veiksmus:

  • Prisijunkite prie savo Paysera paskyros.
  • Eikite į Projektai ir veiklos > Mano projektai.
  • Paspauskite Projekto nustatymai > Įmokų surinkimo paslaugos nustatymai.
  • Pasirinkite šalį.
  • Nuimkite varnelę nuo mokėjimo būdo, kurį norite išjungti, ir paspauskite Išsaugoti pakeitimus.

Išnaudokite reklamos galią!

Jei nusprendėte siūlyti „pirk dabar, mokėk vėliau“ paslaugą – arba jau ją teikiate – būtinai ją išryškinkite savo Juodojo penktadienio reklaminėje kampanijoje! Daugybė potencialių klientų gali ieškoti lanksčių mokėjimo būdų, net jei patys to dar nesuvokia.

Linkime Jums rekordinių pardavimų ir įspūdingo Juodojo penktadienio!

Susiję straipsniai:

#

Kaip Juodojo penktadienio metu konkuruoti su dideliais prekių ženklais turint nedidelį biudžetą?

Juodasis penktadienis yra puiki proga įmonėms padidinti savo pardavimus, bet ar ši taisyklė galioja ir smulkiajam verslui, kuris neturi arba turi ribotą reklamos biudžetą? Rinkos milžinai agresyviomis nuolaidomis ir įspūdingomis rinkodaros kampanijomis, regis, užgožia viską aplinkui. Tačiau net ir didžiausi prekių ženklai turi savo Achilo kulną, o sumanus verslininkas didžiausių prekių ženklų silpnybes gali paversti galimybėmis ne tik Juodojo penktadienio metu, bet ir visus metus.

#

Kaip paskutinę minutę paruošti e. parduotuvę Juodąjam penktadieniui?

Manote, kad nebespėsite paruošti savo e. parduotuvės Juodąjam penktadieniui? Nenuleiskite rankų – jeigu imsitės veiksmų dabar, uždirbti dar tikrai pavyks! Parengėme paskutinės minutės veiksmų planą, kuris padės jums paruošti savo e. parduotuvę šiai ypatingai progai.

#
Verslui

7 patarimai, kaip sumažinti pirkinių krepšelio atsisakymą e. parduotuvėje

Vienas iš elektroninės parduotuvės sėkmės garantų – mažas pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis (angl. abandonment rate). Pirkėjo apsigalvojimą paskutinę minutę gali lemti keli veiksniai, tarp kurių ir tinkamo apmokėjimo bei pristatymo nebuvimas. Gera žinia ta, kad tai yra sritys, kurias gali kontroliuoti pats pardavėjas. Šiame įraše apžvelgsime kelis praktinius patarimus, kaip sumažinti pirkinių krepšelio apleidimą.